Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti premiere

Număr anunț
DA20594973
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR (CUI 12828210)
Furnizor / câștigător
ELCO BUSINESS SRL (CUI RO16888843)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,89 RON
Valoare atribuită
475,89 RON
Data publicării
12.06.2018 14:58
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,89 RON

din 475,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.