Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRIZA 10/16A 250V SKS-D0 RW1 6120008

Număr anunț
DA20594715
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
514,50 RON
Valoare atribuită
514,50 RON
Data publicării
12.06.2018 14:49
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

514,50 RON

din 514,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.