Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET LISTARI DIVERSE MATERIALE

Număr anunț
DA20583071
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 AGRIJ (CUI 24886126)
Furnizor / câștigător
IGUANA MEDIA SRL (CUI 34925109)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,50 RON
Valoare finală
151,50 RON
Data publicării
11.06.2018 17:18
Data finalizării
13.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.