Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale si produse refacere acoperis
- Număr anunț
- DA20591180
- Autoritate contractantă
- COMUNA BLAGESTI (CUI 4834777)
- Furnizor / câștigător
- TEAM CONSTRUCT SRL (CUI RO18223315)
- Cod CPV
- 44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.363,82 RON
- Valoare atribuită
- 25.363,82 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 12:47
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.363,82 RON
din 25.363,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro