Ofertă acceptată Cumpărare directă

REACTIVI ANATOMIE PATOLOGICA

Număr anunț
DA20583469
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24327000-2 · Diverse substante chimice organice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.337 RON
Valoare atribuită
2.337 RON
Data publicării
12.06.2018 07:39
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 17:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.337 RON

din 2.337 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.