Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 34,3% sub estimat
Extindere retea de canalizare pe strada Victor Hugo din Sinmartin
- Număr anunț
- DA20558992
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- POPAQUA INSTAL S.R.L. (CUI 39152020)
- Cod CPV
- 45232440-8 · Lucrari de constructii de conducte de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.350 RON
- Valoare atribuită
- 60.001,29 RON 34,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2018 08:53
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.001,29 RON
din 91.350 RON estimat
34,3%
Adjudecat la 65,7% din estimat · economie 31.348,71 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.