Ofertă acceptată Cumpărare directă

G-pH Minus Lichid 40%

Număr anunț
DA20590927
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
Furnizor / câștigător
GEHO AQUA-INDUSTRIES SRL (CUI RO27817120)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130 RON
Valoare atribuită
130 RON
Data publicării
12.06.2018 12:37
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130 RON

din 130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.