Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executare si montare echipamente pentru dotare spatiu de joaca pentru copii
- Număr anunț
- DA20598476
- Autoritate contractantă
- COMUNA FARAOANI (CUI 4670178)
- Furnizor / câștigător
- METAL MIRIAL SRL (CUI 36293645)
- Cod CPV
- 92330000-3 · Servicii privind zonele de recreere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.920 RON
- Valoare atribuită
- 6.920 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 09:08
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.920 RON
din 6.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro