Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de form profesionala in ocupatia de SUDOR ELECTRIC pentru AJOFM Galati

Număr anunț
DA20585780
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Galati (CUI 11361990)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI RO17253210)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.696 RON
Valoare atribuită
16.696 RON
Data publicării
12.06.2018 09:45
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.696 RON

din 16.696 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.