Ofertă acceptată Cumpărare directă

stergatoare Ford 600-650 F

Număr anunț
DA20580712
Autoritate contractantă
Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
Furnizor / câștigător
EPSA COM SERVICE SRL (CUI RO22551760)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,15 RON
Valoare atribuită
420,15 RON
Data publicării
11.06.2018 14:37
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,15 RON

din 420,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.