Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER CYAN 2K LEXMARK CX310dn/CX310n, CX410de/CX410dte/CX410e, 80C2SC0
- Număr anunț
- DA20603126
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350 RON
- Valoare atribuită
- 350 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 11:53
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
350 RON
din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro