Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere pentru imprimante

Număr anunț
DA20598037
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „BOCSKAY ISTVAN” CHERECHIU (CUI 24145505)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356 RON
Valoare atribuită
356 RON
Data publicării
13.06.2018 08:48
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356 RON

din 356 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.