Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capsator metalic Noki C-10 25 coli capse 24/6 si 26/6 cod RTC DY000260

Număr anunț
DA20603673
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,14 RON
Valoare atribuită
40,14 RON
Data publicării
13.06.2018 12:11
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,14 RON

din 40,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.