Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stick index plastic 44*12.7 mm, 5 culori neon*20 file, forma steag EVOffice

Număr anunț
DA20599030
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37 RON
Valoare atribuită
37 RON
Data publicării
13.06.2018 09:29
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37 RON

din 37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.