Atribuită Cumpărare directă

Seringi UF cu ac, 2 ml Seringa 2ml cu ac 3 componente G23 cu extensie 2.5 ml

Număr anunț
DA36345608
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
23.08.2024 14:31
Data finalizării
26.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON