- Număr anunț
- DA20589248
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Virgil Iovanas" Sofronea (CUI 29051355)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 591,10 RON
- Valoare atribuită
- 591,10 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 11:39
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
591,10 RON
din 591,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro