Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD extern WD My Passport 1TB, 2.5", USB 3.0, Negru
- Număr anunț
- DA20589750
- Autoritate contractantă
- Institutul de Antropologie "Francisc I. Rainer (CUI 4420597)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,76 RON
- Valoare atribuită
- 211,76 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 11:54
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,76 RON
din 211,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro