Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROUTER 300 N WF 2419D NETIS
- Număr anunț
- DA20600507
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE PATRIMONIU ISTORIC SI TURISM CULTURAL (CUI 38618824)
- Furnizor / câștigător
- QUASIT SYSTEMS SRL (CUI RO26302266)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60,08 RON
- Valoare atribuită
- 60,08 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 10:24
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60,08 RON
din 60,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro