Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC ABRAZIV 125*6

Număr anunț
DA20600285
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
VASISIXUNIV SRL (CUI RO5885035)
Cod CPV
32353100-3 · Discuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.332 RON
Valoare atribuită
1.332 RON
Data publicării
13.06.2018 10:16
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.332 RON

din 1.332 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.