Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tensiometru Omron M7 Intelli IT
- Număr anunț
- DA20596435
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
- Furnizor / câștigător
- PROMED SOLUTION MD SRL (CUI RO31854062)
- Cod CPV
- 33123100-9 · Tensiometru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655,46 RON
- Valoare atribuită
- 655,46 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 16:08
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
655,46 RON
din 655,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro