Atribuită Cumpărare directă

Prosop ZZ H3 Wepa , alb,2 str. 24 x21 cm, 268 foi/pach 15 pach/bax 276850/276960

Număr anunț
DA35188604
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.775 RON
Data publicării
05.03.2024 13:46
Data finalizării
06.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.775 RON