Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 54,8% sub estimat
ACHIZITIE REACTIVI
- Număr anunț
- DA20602884
- Autoritate contractantă
- UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.635 RON
- Valoare atribuită
- 4.806,43 RON 54,8% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2018 11:44
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.806,43 RON
din 10.635 RON estimat
54,8%
Adjudecat la 45,2% din estimat · economie 5.828,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.