Atribuită Cumpărare directă

ULEI MOTOR 4T 10W-30, 0.6L * 07813091000

Număr anunț
DA36346084
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL POIANA BRASOV (CUI 4317711)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
09211820-5 · Uleiuri minerale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
642,73 RON
Data publicării
23.08.2024 14:31
Data finalizării
26.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642,73 RON