Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 60,5% sub estimat
Servicii de intretinere si reparatii a sistemului de iluminat public
- Număr anunț
- DA20573844
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
- Furnizor / câștigător
- MARYELECTRIC SRL (CUI RO15168895)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.764,70 RON
- Valoare atribuită
- 4.650,44 RON 60,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2018 10:50
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.650,44 RON
din 11.764,70 RON estimat
60,5%
Adjudecat la 39,5% din estimat · economie 7.114,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.