Atribuită Cumpărare directă

Servicii cazare conform HCL nr. 151/26.08.2021

Număr anunț
DA36346391
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
BOOKING TRIPS EXPERIENCE S.R.L. (CUI 40100424)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.042 RON
Data publicării
23.08.2024 14:31
Data finalizării
26.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.042 RON