Atribuită Cumpărare directă

PROSOAPE PLIATE V ALBE 2 STRATURI, 25X21CM, 200 FOI, AOB, 20 SETURI/BAX-UNITATE PROTEJATA

Număr anunț
DA36346418
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.776 RON
Data publicării
23.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.776 RON