Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie licente teste standardizate NEOFFI orientare si consiliere POCU 114909

Număr anunț
DA20600792
Autoritate contractantă
CENTRUL DE FORMARE PROFESIONALA, ORIENTARE, CONSILIERE SI PLASARE A FORTEI DE MUNCA ”FORMATEMP” (CUI 28441180)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
Cod CPV
33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.335,20 RON
Valoare atribuită
8.335,20 RON
Data publicării
13.06.2018 10:33
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.335,20 RON

din 8.335,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.