Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ventolin sol.inh. prin nebuliz. 5mg/ml x 10ml

Număr anunț
DA20598822
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,80 RON
Valoare atribuită
27,80 RON
Data publicării
13.06.2018 09:20
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27,80 RON

din 26,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.