Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Quamatel 20 mg x 5 liof.+ solv. pt. sol. inj. /FAMOTIDINA
- Număr anunț
- DA20597912
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.458 RON
- Valoare atribuită
- 3.976 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 08:40
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.976 RON
din 3.458 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro