Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vigamox 5mg/ml pic.oft-sol*1fl*5ml (MOXIFLOXACINUM) - 185224929

Număr anunț
DA20595862
Autoritate contractantă
CLINICA POLISANO S.R.L. (CUI 15888756)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,95 RON
Valoare atribuită
104,95 RON
Data publicării
12.06.2018 15:37
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 16:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,95 RON

din 104,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.