Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FILGRASTIMUM (G-CSF) / Zarzio 30miu x 1ser.preumpl. x 0.5ml
- Număr anunț
- DA20593063
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 833,10 RON
- Valoare atribuită
- 833,10 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:53
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 16:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
833,10 RON
din 833,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro