Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Medicamente pentru aparatul medical de urgenta - Camin Socia Sf Andrei
- Număr anunț
- DA20591157
- Autoritate contractantă
- Comuna MALU MARE (CUI 5002053)
- Furnizor / câștigător
- GINKOFARM SRL (CUI 18602106)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.037,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.037,55 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 12:47
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.037,55 RON
din 3.037,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro