Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALGIFEN,CLORHIDRAT DE DOPAMINA ,CARVEDILOL,BETALOC,AMPICILINA NA,ADRENOSTAZIN,ADRENALINA,

Număr anunț
DA20584685
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.039,31 RON
Valoare atribuită
5.039,31 RON
Data publicării
12.06.2018 09:05
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.039,31 RON

din 5.039,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.