Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sevo-Anesteran lichid , Hydrocortisone succinat sodic 100mg ,Gentamicina EIPICO 40mg/ml Esmeron 10mg
- Număr anunț
- DA20577537
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.654,97 RON
- Valoare atribuită
- 4.654,97 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 12:52
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.654,97 RON
din 4.654,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro