Ofertă refuzată Cumpărare directă

STICLA AUTOCLAVABILA 500 ml CU DOP INFILETAT,gradata GL45, ALBA, BOROSILICAT

Număr anunț
DA20569136
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338 RON
Valoare finală
338 RON
Data publicării
08.06.2018 16:16
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.