Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie sistem de supraveghere video
- Număr anunț
- DA20605414
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA PADURENI GRAJDURI (CUI 11732192)
- Furnizor / câștigător
- GIP TEHNIC SRL (CUI 6042587)
- Cod CPV
- 50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.499,77 RON
- Valoare atribuită
- 21.499,77 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 13:15
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.499,77 RON
din 21.499,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro