Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE VARA

Număr anunț
DA20599939
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI RO17031494)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.752 RON
Valoare atribuită
15.752 RON
Data publicării
13.06.2018 10:03
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.752 RON

din 15.752 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.