Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microfoane, Accesorii pt instrumente muzicale si Sist de sonorizare pt orchestra"Floricica de munte"

Număr anunț
DA20598994
Autoritate contractantă
Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.141,19 RON
Valoare atribuită
8.141,19 RON
Data publicării
13.06.2018 09:27
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.141,19 RON

din 8.141,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.