Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran de proiectie manual, SBOX, PSM-96, 172 x 172 cm

Număr anunț
DA20597087
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA (CUI 4691650)
Furnizor / câștigător
LUQAS PC FABRIQUE SRL (CUI RO23436395)
Cod CPV
38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
763,02 RON
Valoare atribuită
763,02 RON
Data publicării
12.06.2018 19:41
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

763,02 RON

din 763,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.