Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET: Troler pentru ingrijiri din otel inoxidabil, cf. ADV1015165-06.06.18

Număr anunț
DA20593626
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.850 RON
Valoare atribuită
11.850 RON
Data publicării
12.06.2018 14:11
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.850 RON

din 11.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.