Ofertă acceptată
Cumpărare directă
corp mobilier 6 rafturi verticale
- Număr anunț
- DA20590923
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”MILIVOI TRIFUNSCHI” SÂNPETRU MARE (CUI 29146080)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
- Cod CPV
- 34144760-3 · Biblioteci mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.801,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.801,08 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 12:38
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.801,08 RON
din 1.801,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro