Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare corpuri de iluminat stradal

Număr anunț
DA20576973
Autoritate contractantă
Comuna Ip (CUI 4291697)
Furnizor / câștigător
EL CONSTRUCT SRL (CUI RO13605900)
Cod CPV
34993000-4 · Iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.781,52 RON
Valoare atribuită
2.781,52 RON
Data publicării
11.06.2018 12:32
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.781,52 RON

din 2.781,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.