Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare Sistem Video de Supraveghere

Număr anunț
DA20599203
Autoritate contractantă
COMUNA GALBINASI (PRIMARIA) (CUI 17558053)
Furnizor / câștigător
IROSLAV INTELLIGENCE TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI RO33349776)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.924,37 RON
Valoare atribuită
24.924,37 RON
Data publicării
13.06.2018 09:36
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.924,37 RON

din 24.924,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.