Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Inregistrare sistematica in sistem integrat de cadastru si carte funciara
- Număr anunț
- DA20595063
- Autoritate contractantă
- COMUNA GOGOSU (CUI 6304238)
- Furnizor / câștigător
- PFA BARBULESCU I.ELENA-LARISA (CUI 30588167)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.000 RON
- Valoare atribuită
- 72.000 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 15:03
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72.000 RON
din 72.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro