Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Camere video de securitate
- Număr anunț
- DA20579601
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
- Furnizor / câștigător
- EVANET SOLUTIONS SRL (CUI 26539824)
- Cod CPV
- 35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.261,52 RON
- Valoare finală
- 2.261,52 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 13:58
- Data finalizării
- 13.06.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.