Atribuită Cumpărare directă

Interventie la statia de tratare apa Boghis-Nusfalau

Număr anunț
DA36347176
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
AQUA BUCOVINA S.R.L. (CUI 36350546)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.850 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.850 RON