Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trofee

Număr anunț
DA20604561
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA TURCENI (CUI 4665945)
Furnizor / câștigător
THOT GLINT SRL (CUI 9359831)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,30 RON
Valoare atribuită
567,30 RON
Data publicării
13.06.2018 12:43
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,30 RON

din 567,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.