Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie dulap cu usi glisante avand H=1100, L=1300, l=400
- Număr anunț
- DA20601700
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- NEDATIM CONCEPT SRL (CUI 37879139)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.240 RON
- Valoare atribuită
- 2.240 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 11:03
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.240 RON
din 2.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro