Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZERTIFIKAT 4L VOPSEA LAV.BAI /BUCATARII

Număr anunț
DA20603488
Autoritate contractantă
COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,25 RON
Valoare atribuită
191,25 RON
Data publicării
13.06.2018 12:06
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,25 RON

din 191,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.