Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale reparatii curente

Număr anunț
DA20596962
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOANID ROMANESCU" ROMANESTI (CUI 17155670)
Furnizor / câștigător
MAR-GEO TRADE GRUP SRL (CUI RO26343126)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.735,77 RON
Valoare atribuită
4.735,77 RON
Data publicării
12.06.2018 17:43
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 17:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.735,77 RON

din 4.735,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.